Von der Leyen me jelek antiplumb në rrugët e fshatit afër Rripit të Gazës

Nga A2 CNN
14 Tetor 2023, 13:59 | Aktualitet

Veshur me jelek anti-plumb dhe shoqëruar nga dhjetëra ushtarë izraelitë e zyrtarë të lartë vendas, dy drejtueset e BE, Ursula von der Leyen dhe Roberta Metsola panë nga afër shkatërrimin në rrugët e Kfar Azza, një fshat disa kilometra larg Gazës, thuajse i shkatërruar.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni