“Zhvillimet nga ekonomia”, debatet për buxhetin dhe investimet infrastrukturore

Nga A2 CNN
16 Nëntor 2021, 08:19 | Aktualitet

Nga diskutimi i buxhetit në Kuvend, tek protesta e fermerëve. Gazetari Angelo Haruni sjell në Dita Jonë të rejat më të fundit nga ekonomia.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri