Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Humb jetën 2-vjeçari në një çerdhe të Matit

Nga A2 CNN
11 Shtator 2023, 11:19 | Kronikë
Humb jetën 2-vjeçari në një çerdhe të Matit

Një fëmijë 2 vjeç ka humbur jetën pasi, siç bëhet e ditur, ka shfaqur probleme shëndetësore në çerdhe.

Ngjarja ka ndodhur në ambientet e çerdhes Nr. 2, në Burrel ku ishte dërguar nga prindërit. Vogëlushi ka shfaqur probleme shëndetësore dhe më pas është dërguar nga dy edukatore në urgjencën e spitalit të Burrelit.

Megjithatë, për fat të keq, i mituri nuk ka mundur të mbijetojë. Nuk dihen ende shkaqet që çuan në përkeqësimin e shëndetit të 2-vjeçarit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi