Sondazh: Ku do e kaloni natën e ndërrimit të viteve?
  • Famije 78%
  • Restorant/bare 7%
  • Jashtë vendit 16%

“Partizani”, Berisha: Asnjë shkelje me procesin e privatizimit, të më akuzosh për larje parash duhet të jesh i pafytyrë

Nga A2 CNN
21 Tetor 2023, 22:24 | Aktualitet

Dhëndrit të tij i janë vënë prangat për çështjen e privatizimit të kompleksit “Partizani”, por për Sali Berishën, i vetmi “gabim” që ka bërë Jamarbër Malltezi është që është bashkëshorti i vajzës së tij. Në një deklaratë emergjente për mediat, kreu i Rithemelimit deklaroi se akuzat ndaj tij dhe Malltezit janë të motivuara politikisht.

Ditari A2 CNN