Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 8%
  • Jo 92%

Mjegull e dendur në aksin Maliq-Pogradec, vështirësi në qarkullimin e mjeteve

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 08:33 | Aktualitet

Mjegulla e dendur ka përfshirë fushën e Maliqit dhe aksin Rrugor Maliq-Pogradec, duke krijuar probleme në qarkullimin e mjeteve.

Ditari A2 CNN