Rama-pensionistëve nga Elbasani: Mos dëgjoni thashethemet, gati mbështetja tjetër sociale

Nga A2 CNN
14 Mars 2023, 11:11 | Aktualitet

Kreu i qeverisë Edi Rama ndodhet sot në Elbasan me rastin e Ditës së Verës. Në një prononcim për gazetarët nga qyteti i ballokumeve, Rama përmendi një sërë lajmesh të mira, siç u shpreh ai, “për ata që punojnë dhe që besojnë te puna.”

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu