Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

“Ajo që ndodhi në Kosovë e paralajmëruar”, Tabaku: Reagimi ishte i shkëlqyer, i kam zili për unanimitetin

Nga A2 CNN
29 Shtator 2023, 21:21 | Aktualitet

Jorida Tabaku, kryetare e Komisionit të Integrimit dhe e Këshillit të Integrimit Europian, deputete e PD, në “Intervistë nga Merita Haklaj” komentoi zhvillimet më të fundit në veriun e Kosovës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli