Atentati në Durrës | Rama: Do t’i nxjerrim “ujë të zi” të fortëve të krimit “KÇK”

Nga A2 CNN
5 Nëntor 2019, 16:58 | Aktualitet

Pas atentatit në Shkozet të Durrësit, Kryeministri Edi Rama zotohet për t’i nxjerrë “ujin e zi” prokurorëve dhe gjyqtarëve të korruptuar. Paralajmëron ligjin special kundër të inkriminuarve. Reagon Lulzim Basha, i cili e quan ngjarjen luftë bandash në pushtet.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani