Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Berishë dhe SPAK, përtej çështjes së pronës, tashmë debati për “ndalimin”

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 23:44 | Aktualitet

Flamur Kuçi, arkitekt, analist, i ftuar në Ditarin e mbrëmjes, foli për çështjen Berisha.

Debat - nga Alba Alishani