Sondazh: Si e gjykoni vendimin, që të përjashtohen policët që kanë përdorur “Sky” apo “Enchrochat”?
  • Të panevojshëm 18%
  • Të drejtë 24%
  • Të vonuar 59%

“Dëmtimet nuk sollën rrezik për jetën”, Prokuroria lë në fuqi “plagosjen e lehtë” për Rrajat

Nga A2 CNN
7 Tetor 2023, 19:41 | Aktualitet

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet për ngjarjen e ndodhur ne Borizan të Fushë Krujës ku pjesëtarë të fisit Rraja goditen me sende të forta anëtarët e fisit Maja. Prokuroria pas përfundimit ekspertizës së dytë, ka lënë në fuqi akuzat për plagosje të lehtë me dashje dhe kanosje.

Ditari A2 CNN