Bisedimet Kosovë-Serbi në Bruksel dhe pritshmëritë

Nga A2 CNN
26 Tetor 2023, 10:17 | Aktualitet

Deputeti i Vetëvendosjes, Adnan Rrustemi, ka komentuar në Ditar në A2 CNN, zhvillimet e fundit politike në Kosovë dhe se çfarë pritet nga takimet e kryeministrit Kurti sot në Bruksel

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu