Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 0%
  • Kujdesi familjar 100%
  • Ndikimi i shoqërisë 0%

“Ky sulm është persekutim”, Berisha: Nuk tërhiqem nga politika me shpifje dhe trillime

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 15:31 | Aktualitet

Në një lidhje live nga selia e PD ishte gazetari i A2 CNN, Anesti Bajramemaj

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli