Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Morën pjesë 1600 vrapues, zhvillohet për herë të parë maratona e Elbasanit

Nga A2 CNN
8 Tetor 2023, 15:13 | Aktualitet

Është zhvilluar këtë të diel në qytetin e Elbasanit maratona ndërkombëtare “Skampa Elbasan”. Rreth 1600 vrapues të të gjitha grupmoshave morën pjesë në këtë maratonë e cila u zhvillua për herë të parë në qytetin e Elbasanit.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani