Pallati në flakë, gruaja varet në kabull për të shpëtuar

Nga A2 CNN
25 Gusht 2023, 18:24 | Kapur në kamera
Pallati në flakë, gruaja varet në kabull për të

Momenti dramatik kur një grua zbret përmes një kabulli për të shpëtuar nga një godinë në flakë në Buenos Aires, është kapur në kamera. Ngjarja ndodhi të enjten në mëngjes dhe në të duket 65-vjeçarja që varet te një kabull duke u lëkundur. Sipas Reuters, gruaja pësoi djegie në 70% të trupit dhe mori edhe plagë në kokë nga përplasjet, për kurimin e të cilave u dërgua në spital.

https://youtu.be/hFrVJcCjXt4

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli