Rama “kripë dhe sheqer” për BE: Krijesë e vështirë, duhet të kesh nerva të forta

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 17:29 | Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e cilësoi Bashkimin Europian, si një krijesë të vështirë me të cilin do duhet të kesh “nerva të forta”, por megjithatë shtoi se pavarësisht kësaj ajo mbetet një aleate shumë e fortë. Ai i bëri këto deklarata në forumin “Global Gateway”.

A2 CNN Livestream

Dita jonë