Shikimi te fëmijët, okulistja: Po shkaktohen sëmundje në mënyrë artificiale

Nga A2 CNN
13 Shtator 2023, 21:37 | Aktualitet

Rritja e numrit të vizitave të fëmijëve tek okulistik, si dhe rritja e problematikave me shikimin te kjo grupmoshë, tashmë janë fakte që konfirmohen vit pas viti.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi