Shqipëria pas tërmetit, kurajë dhe përqendrim për shpëtimin e jetëve

Nga A2 CNN
4 Dhjetor 2019, 11:07 | Aktualitet

Zjarrfikësit u mobilizuan për t’u ardhur në ndihmë të prekurve nga tërmeti i 26 Nëntorit. Shef Luan Shehun, nga stacioni i zjarrfikësve në Kombinat, foli në Dita Jonë mbi përgjigjen e tyre në situate katastrofash, sakrificën dhe guximin që kërkohet në ato orë të vështira.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu