Si po transformohet baza e NATO-s në Kuçovë, tender 290 milionë lekë për infrastrukturën

Nga A2 CNN
26 Tetor 2023, 16:30 | Aktualitet

Pas nisjes së punimeve në janar të vitit të shkuar, Ministria e Mbrojtjes ka hapur një tender me vlerë 290 milionë lekë për ndërtimin e infrastrukturës së nevojshme, hangarin e avionëve dhe mjediset e shërbimit në Bazën Ajrore të NATO-s në Kuçovë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu