Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

“Situata në Izrael, qetësi para stuhisë”

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 13:59 | Aktualitet

Kryetari i Komunitetit Hebre në Shqipëri, Amos Dojaka, ishte i ftuar në studion e “Ditarit”, në A2 CNN.

A2 CNN Livestream

Dita jonë