SPAK kërkon burgim të përjetshëm për Redjan Rrajën

Nga A2 CNN
31 Maj 2023, 23:02 | Aktualitet

SPAK ka kërkuar, këtë të mërkurë, burgim të përjetshëm për Redjan Rrajën për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, ku u plagos prokurori dhe Aleksandër Laho (Rrumi i Shijakut) dhe u vra Andi Maloku, shoferi i Ndojit, në nëntor të vitit 2019.

A2 CNN Livestream

A2 Sport