Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Sylvinho largon presionin nga Shqipëria para Çekisë

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 18:51 | Aktualitet

Trajneri Sylvinho dhe mbrojtësi Berat Gjimshiti folën para ndeshjes së të enjtes me Çekinë në konferencën për shtyp.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi