Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

A ju pëlqen stili minimal? 5 pjesë që do i dëshironi patjetër në gardërobën tuaj

Nga A2 CNN
6 Tetor 2023, 16:32 | Lifestyle
A ju pëlqen stili minimal? 5 pjesë që do i dëshironi

Në sezonin aktual, siç do ta keni vënë re, ka një tendencë drejt pjesëve bazë të garderobës sonë, një tendencë drejt luksit të qetë, një obsesion, ose e thënë ndryshe, një qasje. Me siguri do të jetë shumë më e lehtë për ju të gjeni rroba tani nëse jeni një minimalist.

Njerëzit minimalist dinë të bëjnë pazar mjaft mirë , pasi i kushtojnë shumë rëndësi cilësisë, qepjeve dhe modelit, sesa printimeve të theksuara dhe “zbukurimeve” të hollësishme të një veshjeje.

Garderoba e tyre përbëhet nga pjesë të përditësuara, të cilat gjithashtu mund të jenë klasike. Në listën e mësipërme do të gjeni 6 pjesët që ju duhen këtë sezon në gardërobën tuaj.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu