Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 40%
  • Modern 7%
  • I trashëguar 13%
  • Unik 40%

Njihuni me ish-portierin e Sevillas që u kthye në yllin e filmave pornografikë

Nga A2 CNN
7 Tetor 2023, 13:23 | Lifestyle
Njihuni me ish-portierin e Sevillas që u kthye në yllin e filmave

Miguel Guerrero nuk kishte karrierën që do të donte si portier. Ndonëse numëron 60 ndeshje profesionale me fanellën e skuadrave si Jerez, Veleth, San Fernando, Sevillas ai vendosi të ndryshojë drejtim në karrierën e tij.

Fillimisht ai krijoi një faqe tek Only Fans dhe më pas, pasi pa që ishte i suksesshëm, nisi të luante filmin e tij të parë pornografik.

I veshur serioz dhe mjaft tërheqës, Guerrero shfaqet teksa hap një shishe shampanjë dhe fton njerëzit ta ndjekin.

A post shared by Miguel Guerrero (@mguerrero231)

A2 CNN Livestream

A2 Business