Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 13%
  • Shpesh 25%
  • Asnjëherë 63%

Mijëra qeleshe në Air Albania, ja si duket atmosfera nga brenda stadiumit

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 18:29 | Fotolajme

Pak minuta para nisjes së ndeshjes Shqipëri-Çeki, vijnë dhe pamjet nga atmosfera brenda stadiumit.

Mijëra tifozë të veshur me plis në kokë, por presin në ankth rezultatin e shumëdëshiruar që do ta çonte Shqipërinë në finalet e Euro 2024 në Gjermani.

Debat - nga Alba Alishani