Çizmet, 5 stilet që shkojnë në mënyrë perfekte me xhinset

Nga A2 CNN
14 Tetor 2023, 12:11 | Lifestyle
Çizmet, 5 stilet që shkojnë në mënyrë perfekte

Një xhinse dhe çizme janë një nga ato kombinime që janë bërë thjesht për t’u bashkuar. Pavarësisht nëse jeni adhurues i një stili minimalist ose jo, ka një palë çizme për të plotësuar look-un tuaj me pantallonat e preferuara. Madje, tani që jemi në fillim të vjeshtës, është koha e përkryer për të zbuluar se cila do të jetë dyshja juaj e preferuar për pjesën tjetër të sezonit.

Nëse jeni duke kërkuar për një palë çizme të reja, sugjerimi ynë është të zgjidhni një stil që e dini se do të shkojë mirë me një sërë siluetash të ndryshme xhins.

Nëse jeni duke kërkuar për një palë çizme të reja, sugjerimi ynë është të zgjidhni një stil që e dini se do të shkojë mirë me një sërë siluetash të ndryshme xhins. Çizmet me taka deri në gju, për shembull, mund të duken të vështira për t’u veshur, por në realitet, ato do të shkojnë po aq mirë me një palë xhinse të gjera ose të ngushta. Edhe çizmet ushtarake të këtij sezoni do të vishen lehtësisht si me xhins kauboj ashtu edhe me xhinse të drejta.

Në fakt, ne kemi gjetur pesë stile çizmesh që mendojmë se do të duken të shkëlqyera me xhinse vit pas viti.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu