Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

23-vjeçarja e rrëmbyer nga Hamas, familjarët për A2 CNN: Erdhi për ditëlindje, sot festojmë pa të

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 00:13 | Aktualitet

Urime… qirinj… torta. Nuk mungon asnjë element i një feste ditëlindjeje… përveç …asaj që e feston! Tifferet Lapidot, do duhej të ishte bashkë me familjarët dhe miqtë për të shuar 23 qirinjtë e një jete të jetuar mes shpengimeve të një të riu dhe punës vullnetare.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi