Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Pengjet përdorini si ‘mish për top’, CNN publikon dokumentet dhe videot tronditëse të Hamasit

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 13:14 | Aktualitet

CNN ka grumbulluar informacione të reja drithëruese dhe detaje mbi sulmin e Hamasit brenda Izraelit, përfshirë video tronditëse të realizuara nga vetë agresorët teksa mësynin shtëpitë izraelite, duke vrarë civilë e më duke u vrarë edhe vetë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli