Sondazh: Ku do e kaloni natën e ndërrimit të viteve?
  • Famije 76%
  • Restorant/bare 7%
  • Jashtë vendit 17%

Tetori rozë, 1 në 4 gra të diagnostikuara me kancer gjiri humbin jetën çdo vit

Nga A2 CNN
21 Tetor 2023, 12:51 | Aktualitet

Për të gjitha gratë dhe vajzat tetori është një muaj ndërgjegjësues për kancerin e gjirit. Rreth 200 gra humbin jetën çdo vit në Shqipëri nga kjo sëmundje, e cila mund të parandalohet nëse kapet në kohë.

Ditari A2 CNN