Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 56%
  • Jo 33%
  • Nuk e di 11%

Zjarr në Nartë, rrezikohen disa banesa

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 22:04 | Aktualitet

Një vatër zjarri në fshatin Nartë të Vlorës ka rrezikuar disa banesa mbrëmjen e së premtes. Vatra vijon të jetë aktive dhe po favorizohet nga e ra e fortë. Një automjet i zjarrfikëses ndodhet në vendin ku ka rënë zjarri dhe po punon për të vendosur situatën në kontroll.

Ditari A2 CNN