Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Aksident në Korçë, makina përfundon në kanal

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 19:58 | Kronikë
Aksident në Korçë, makina përfundon në kanal

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e së hënës në aksin rrugor Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Dishnicë.

Sipas të dhënave, 30 vjeçari A. Sh. duke drejtuar automjetin tip “Opel”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin dhe ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i automjetit aktualisht ndodhet në spitalin e Korçës, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi