Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Policia shkon në shtëpinë e Berishës

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 16:52 | Aktualitet

Policia shkon në shtëpinë e Berishës

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani