Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 14%
  • Shpesh 14%
  • Asnjëherë 71%

Kurti: Vuçiç si “Capo dei capi”

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 13:35 | Aktualitet

“Sulmi paraushtarak dhe terrorist ndaj Policisë së Kosovës në Banjskë të Zveçanit u krye nga Klani i Novi Sadit, i udhëhequr nga ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Millosh Vuçeviç”.

Ditari A2 CNN