25 vite pa Azem Hajdarin, e bija kujton momentet para vrasjes së tij

Nga A2 CNN
15 Shtator 2023, 09:14 | Aktualitet

Në ditën e demokracisë dhe në 25-vjetorin e ndarjes nga jeta të Azem Hajdarit, e bija e tij Rudina Hajdari ka rrëfyer në “Dita Jonë” kujtimet e atij momenti para vrasjes.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi