Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 45%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 9%
  • Asnjëherë 27%

Drake vishet me flamurin shqiptar për këngën e re

Nga A2 CNN
29 Nëntor 2023, 19:45 | Showbiz

Drake vishet me flamurin shqiptar për këngën e re

Këngëtari i njohur Drake ka publikuar videoklipin e këngës së tij të re, ku shfaqet i veshur me një xhaketë të kuqe, që ka të qëndisur mbrapa shiponjën e zezë dykrenare.

Reperi kanadez me famë ndërkombëtare ka zgjedhur të vishet me flamurin kuqezi në videoklipin e këngës “Polar Oposites”.

Shqiptarët kudo në botë kanë nxituar të komentojnë në klipin e publikuar në YouTube. “Krenarë që jemi shqiptarë”, “Dhurata më e bukur për Ditën e Pavarësisë” dhe “Respekt nga Shqipëria” ishin komentet më të shumta.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli