“Basha formacion ndihmës qeveritar”, Salianji akuza kreut demokrat: Nuk është opozitar, por në shërbim të Ramës

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 21:18 | Aktualitet

Deputeti demokrat Ervin Salianji mohoi të ketë një bashkëpunim me Ramës dhe Berishës sa i takon rezolutës për Kosovë. Në studion e Debatit në A2 CNN ai tha se formacioni i Lulzim Bashës nuk është opozitar, por është formacion ndihmës qeveritar. Sipas tij çdo qëndrim i Bashës është ën shërbim të qeverisë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni