Benzi me shpejtësi rrufe përplaset me një makinë dhe më pas me pemën

Nga A2 CNN
12 Janar 2023, 19:45 | Kronikë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Korçës por fatmirësisht pa të lënduar.

Një automjet tip benz i cili lëvizte me shpejtësi të lartë ka përplasur fillimisht një tjetër mjet dhe më pas është përplasur me pemën.

Si pasojë ka dëme të shumta materiale, por të lënduar.

Pamje nga aksidenti

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi