Sondazh: Si e vlerësoni terapinë në çift?
  • E kam provuar, e dobishme 25%
  • E padobishme 0%
  • S' e di,nuk e kam provuar 75%

Berisha nën hetim. A ndikon te riorganizimi i PD dhe opozitës?

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 19:46 | Aktualitet

I ftuar në Ditarin e mbrëmjes ishte pedagogu Erlis Çela.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani