Bilanci i 11 ditëve të përgjakshme në Lindjen e Mesme

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 13:45 | Aktualitet

Rosalba Bejdo, producente e zhvillimeve ndërkombëtare në A2 CNN, sjell detaje nga konflikti mes Izraelit dhe Hamasit.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni