Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

Biden në një linjë me Netanyahun: ISIS ishte më i arsyeshëm se Hamasi

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 12:59 | Aktualitet

Presidenti amerikan, Joe Biden, shkeli tokën e Izraelit në vizitën e parë zyrtare, pas shpërthimit të luftës mes shtetit hebre dhe militantëve të Hamas. Ai u prit nga kryeministri Benjamin Netanyahu, me të cilin bisedoi kryesisht për atë që po ndodhte dhe për gjetjen e një mënyrë për të ndaluar konfliktin e armatosur.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi