Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 82%
  • Ndikimi i shoqërisë 12%

“Duam të rrimë në Shqipëri”, studentët e Mjekësisë i shkojnë Manastirliut poshtë derës

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 12:35 | Aktualitet

Studentët e Mjekësisë kanë vijuar edhe këtë të mërkurë protestat e tyre në rrugët e Tiranës dhe përpara zyrave të Ministrisë së Arsimit, ndërsa në shenjë simbolike, ata kanë lidhur duar me pranga, para Ministrisë së Arsimit. Ata i kërkojnë ministres Ogerta Manastirliu të dalë dhe të përballet me studentët dhe kërkesat e tyre.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu