Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Ministri i Mbrojtjes i Turqisë në Kosovë: Nuk ju preken kufijtë

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 11:00 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani