Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 82%
  • Ndikimi i shoqërisë 12%

Shqipëri-Bullgari 2-0: Sylvinho dhe kuqezinjtë: Jemi shumë të motivuar të shkojmë në Europian

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 10:11 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu