Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Sulmi në spitalin e Gazës, përplasje mes Izraelit dhe Hamasit për përgjegjësinë

Nga A2 CNN
18 Tetor 2023, 11:13 | Aktualitet

Qindra palestinezë besohet të kenë vdekur si pasojë e një shpërthimi të fuqishëm në një spital të qytetit të Gazës, në një prej masakrave më të rënda të luftës, që rrezikon të ndezë edhe më shumë konfliktin.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu