Dita Jonë - 30/07/2019

Nga A2 CNN
30 Korrik 2019, 13:15 | Aktualitet

Nga Aulona Minga dhe Blendi Salaj

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani