Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

“Do të luajmë me shpirt e zemër ndaj Çekisë”, Sylvinho: Ndeshja më e rëndësishme për mua

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 19:03 | Aktualitet

Trajneri Sylvinho dhe mbrojtësi Berat Gjimshiti folën para ndeshjes së të enjtes me Çekinë në konferencën për shtyp.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli