Dosja e sterilizimit “përplas” në studio Plarent Ndrecën dhe Elisabeta Imerajn

Nga A2 CNN
13 Shtator 2023, 21:39 | Aktualitet

Dosja e sterilizimit ka “përplasur” në studio juristin Plarent Ndreca dhe ish-drejtuesen e Prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imeraj. Pyetja që juristi ngre është “A është kryer një vepër penale”?

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu