Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

E rëndë në Korfuz, nëna denoncon partnerin në polici: Ka abuzuar me 5 fëmijët e mi!

Nga A2 CNN
11 Gusht 2023, 10:42 | Bota
E rëndë në Korfuz, nëna denoncon partnerin në polici:

Zbardhet një rast i rëndë i abuzimit seksual të fëmijëve, këtë herë në Korfuz. Sipas informacioneve të enikos.gr, një 40-vjeçare ka akuzuar partnerin e saj se ka abuzuar me pesë fëmijët e saj të mitur.

Denoncimi është bërë të mërkurën në komisariatin e ishullit, ku nëna 40-vjeçare pretendon se partneri i saj 44-vjeçar ka abuzuar seksualisht me pesë fëmijët e saj, muajt e fundit. Bëhet fjalë për dy vajza, 12 dhe 9 vjeç dhe 3 djem, 9 dhe 14 vjeç.

Ndaj 44-vjeçarit është ngritur një dosje për përdhunim dhe akte seksuale me të mitur. Deri më tani, nuk është përcaktuar koha në të cilën dyshohet se janë kryer veprat e lartpërmendura.

https://a2news.com/2023/07/26/38-vjecarja-lihet-e-zhveshur-ne-qeli-akuzon-policine-e-mancesterit-per-abuzim-seksual/
https://a2news.com/2020/10/29/nuk-pelqejne-partnerin-e-vajzes-prinderit-e-varin-nga-kembet-per-gjysme-ore/

Debat - nga Alba Alishani