Erjona Sulejmani tregon se si duhet të jetë mashkulli i saj ideal

Nga A2 CNN
15 Gusht 2023, 09:00 | Showbiz

Erjona Sulejmani, ish-partnerja e futbollistit Blerim Dzemaili, ka treguar në një seancë pyetje-përgjigje me fansat në Instagram se si duhet të jetë mashkulli i saj perfekt.

“Ka vite që jam beqare. Sot është e vështirë të thuash se si duhet të jetë mashkulli ideal, por mendoj se duhet të jetë koherent, me karakter, por edhe i mirëkuptueshëm”, tha Sulejmani.

Modelja u nda nga futbollisti me origjinë shqiptare pasi Dzemaili e akuzonte se po përdorte “pa kriter mbiemrin e tij, si pjesë e punës së saj në modeling dhe prezantim”.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024