"Faktet" nga SHBA për Dakon, kriza dhe qëndresa për teatrin

Nga A2 CNN
31 Korrik 2019, 10:58 | Aktualitet

I ftuar në Ditari në A2 CNN, sociologu dhe opinionisti Ergys Mërtiri.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu