Fundjava sjell ngricat, reshje shiu dhe bore me intensitet mesatar

Nga A2 CNN
20 Janar 2023, 19:47 | Aktualitet

Parashikimi i motit nga meteorologia Tanja Porja.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli